Metoda nauczania SAVVY ED

Savvy Ed – nieszablonowy angielski

dla dzieci w wieku 8-10 lat (II-IV klasa)

Savvy Ed to ambitny i niebanalny kurs dla dzieci w wieku 8-10 lat (II-IV klasa), które kontynuują naukę po solidnym programie przedszkolnym. Stanowi doskonałe uzupełnienie znanego już młodszym dzieciom kursu Teddy Eddie.

Poznaj metodę, którą pokochało 6000 dzieci w Polsce

W czym tkwi
fenomen Savvy Ed?

Po co uczyć się angielskiego? Znajomość tego języka otwiera wiele drzwi, a przede wszystkim pozwala nam podróżować po całym świecie. Wie o tym Ed, mądry miś, który towarzyszy dzieciom w nauce. Uczniowie śledzą podróże Eda, odkrywają z nim wyjątkowe zakątki naszego globu. Każde odwiedzone miejsce stanowi okazję do poznania nowego słownictwa.

Savvy Ed obejmuje poziomy A0-A2 w europejskim systemie CEFR. To zakres znacznie obszerniejszy od podstawy programowej szkół publicznych. Jednocześnie kurs stanowi przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Zdawalność tych egzaminów wśród uczniów naszej szkoły sięga 100%!

blank

Zobacz jak wygląda
nauka metodą Savvy Ed

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Dlaczego kurs Savvy Ed jest taki skuteczny?

kurs

Licencja, czyli gwarancja

Jako licencjobiorcy metody Savvy Ed jesteśmy zobowiązani, by utrzymać najwyższe standardy nauczania. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Twoje dziecko będzie osiągać najlepsze możliwe rezultaty.

kurs

Komunikacja przede wszystkim

Każdy, kto uczył się języka obcego wie, że najtrudniejszym (i najnudniejszym) elementem nauki jest wkuwanie słówek na pamięć. Koniec z tym! Podczas naszych zajęć dzieci przyswajają angielski naturalnie, w sposób podobny do tego, jak uczyły się polskiego. Dzięki temu bardzo szybko zaczynają konstruować całe zdania oraz rozumieją pytania i polecenia.

kurs

Efekt kuli śnieżnej

Dzieci rozwijają już zdobyte umiejętności. Znane zagadnienia powracają w nowych kontekstach, dzięki czemu uczeń jednocześnie powtarza znany materiał i przyswaja nowy. Tak skonstruowany program sprawia, że dzieci uczą się w niezwykle szybkim tempie bez poczucia presji.

kurs

Nie ma nudy!

Na naszych zajęciach dzieci pilnie się uczą, ale też świetnie się bawią. Mądry miś Ed, który podróżuje po świecie i przysyła dzieciom listy z różnych zakątków globu. Opowiada im o nowo poznanych miejscach, wzbudzając w dzieciach ciekawość świata.

kurs

Zdrowa rywalizacja

Metoda Savvy Ed zawiera w sobie elementy grywalizacji. Przez cały rok dzieci budują swoje magiczne mocarstwa: Złote Królestwo, Rubinowe Miasto lub Szklaną Galaktykę. Do rozbudowy tych niezwykłych krain wykorzystują grudki złota lub klejnoty zdobywane podczas lekcji.

kurs

Kontakt z rodzicem

W CoolKids Academy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest współpraca z rodzicami. Dlatego po każdych zajęciach otrzymasz od naszego lektora krótkie podsumowanie lekcji. W ten sposób nie tylko będziesz mieć bieżące informacje o postępach Twojego dziecka, ale również otrzymasz wskazówki, jak samodzielnie pracować w domu. Zapraszamy również na lekcje otwarte, podczas których możesz obserwować przebieg zajęć. Z kolei na koniec każdego semestru otrzymasz raport podsumowujący indywidualne postępy i wskazujący te elementy, nad którymi warto jeszcze popracować.

kurs

Doskonałe materiały

Nasz pakiet edukacyjny to zestaw doskonałych narzędzi do nauki języka angielskiego. W kolorowej teczce Twoje dziecko znajdzie oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do multimedialnej platformy Savvy Quest. Pakiet zawiera również poradnik dla rodziców, w którym znajdziesz szczegółowe informacje o przerabianym materiale i pomysły na wspólne zabawy językowe.

akredytacja savvy ed

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum Savvy Ed w Piasecznie i okolicach. Tej metody nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

akredytacja savvy ed

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum Savvy Ed w Piasecznie i okolicach. Tej metody nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

Nasze kursy

Kurs Teddy Eddie
Kurs Savvy Ed
Kurs Cool Heroes
Kurs Cool Heroes