Metoda nauczania COOL HEROES

Cool Heroes – angielski dla tych, którzy lubią być cool

dla dzieci w wieku 8-14 lat

Nasz program Cool Heroes został stworzony w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Pomożemy Twojemu dziecku zaprzyjaźnić się z językiem angielskim!

Na czym polega
sukces metody Cool Heroes?

Kurs jest skierowany do CoolDzieciaków w wieku i 8-14 lat. Zakłada opanowanie bogatego słownictwa i umiejętności efektywnej komunikacji w języku angielskim. Z nami Twoje dziecko będzie uczyło się aktywnie, twórczo, interaktywnie – przez zabawę, ruch, nietypowe aktywności i pracę w parach. Pracujemy w oparciu o renomowane podręczniki National Geographic Learning oraz nasze autorskie materiały. A wszystko to w przyjaznej atmosferze i w sposób, w jaki lubi uczyć się nasz mózg!

Od samego początku rozwijamy w uczniach zdolność rozumienia ze słuchu oraz udoskonalamy pozostałe sprawności językowe.

Zajęcia cechuje energiczne tempo pracy, aktywizacja uczniów oraz wysoki poziom zaangażowania naszych kursantów. Aktywności, w które angażujemy dzieci, są również świetną okazją do trenowania współpracy oraz uważnego słuchania siebie nawzajem.

Dlaczego kurs Cool Heroes jest taki skuteczny?

Aż chce się uczyć!

Wierzymy, że nauka angielskiego oparta o autentycznych materiałach przynosi fantastyczne efekty. Uczniowie mają kontakt z żywym językiem, dzięki czemu naturalnie przyswajają materiał językowy. Dlatego w kursie Cool Heroes wykorzystujemy autentyczne teksty i materiały wizualne, zdjęcia, filmiki na YouTube. Materiały te wzbudzają w słuchaczach ciekawość, pozwalają lepiej rozumieć świat i poszerzają wiedzę o otaczającej ich rzeczywistości. Sounds good?

Mów do mnie jeszcze

Od pierwszych zajęć stawiamy na mówienie. Planujemy zajęcia tak, aby angażować każdego ucznia i każdemu umożliwić rozwijanie kompetencji komunikacyjnych. Uczymy mówić całymi zdaniami, a naszymi niecoenionymi pomocnikami są liczne gadżety i maskotki, które zachęcają do mówienia. Let’s have a chat!

Rusz głową

Chcemy, aby nasi kursanci uczyli się więcej, pamiętali więcej, przyswajali wiedzę szybciej, a przede wszystkim czerpali dużą przyjemność z nauki.

Z tego względu na naszych zajęciach promujemy nauczanie kooperatywne oraz aktywną pracę, angażującą wszystkich uczniów. Na zajęciach wykorzystujemy aktywności, które promują nauczanie przyjazne mózgowi oraz pozwalają uczniom na rozwijanie takich umiejętności jak: praca zespołowa, rozwiązywanie problemów, słuchanie innych i szanowanie ich pomysłów, wyrażanie własnych opinii. Teach and learn in a brain-friendly way!

Wyzwanie? Czemu nie 😉

Dzieci uwielbiają gry i podejmowanie wyzwań. Dlaczego więc nie wykorzystać takiego potencjału na zajęciach językowych? Cool Heroes nie marnują takich okazji! Na naszych zajęciach wykorzystujemy gotowe i autorskie gry językowe, a także elementy gamifikacji. Dzięki temu znacząco zwiększamy motywację i zaangażowanie uczniów. Dont fret! Challenge yourself!

Autorskie materiały

Fantastycznym uzupełnieniem podręcznika są nasze autorskie materiały: Power-Ups oraz zeszyty ćwiczeń. Dzięki nim uczniowie w atrakcyjny, a przede wszystkim skuteczny sposób utrwalają nowo poznany materiał i rozwijają swoje językowe skrzydła. We study smart!

Nowoczesne technologie a praca w domu

Bez powtórek nie ma efektów! Regularna praca jest niezmiernie istotna i bardzo przyspiesza proces nauki. Aby uprzyjemnić pracę w domu, wykorzystujemy nowoczesne technologie i platformy (Google Classroom, Quizlet, Wordwall, Genially, Kahoot), które wspierają realizację kursu. Dzieci mogą powtarzać materiały kiedy chcą, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Practice makes perfect!

kurs

Nowoczesny uczeń

Ucząc się języka angielskiego z materiałów National Geographic Learning, dzieci zdobywają jednocześnie dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku, m.in. nawiązywanie relacji, samodzielność, systematyczność, poznawanie różnych kultur, świadomość swoich mocnych stron. English Ninja?

cool heroes

Cool Heroes znajdziesz tylko w CoolKids Academy!

national geographic learning

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

Nasze kursy

Kurs Teddy Eddie
Kurs Savvy Ed
Kurs Cool Heroes
Kurs Cool Heroes
Kurs Cool Heroes