METODA NAUCZANIA –  CoolExam8

CoolExam – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

dla uczniów 8 klasy szkoły podstawowej

Egzaminy rządzą się swoimi prawami! Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko już teraz świetnie zna angielski, czy może nie czuje się jeszcze z nim pewnie, przed pierwszym poważnym egzaminem w życiu, warto postawić na solidną powtórkę. W szczególności, że jego wynik ma wpływ na dalszą ścieżkę edukacji.

Nasz autorski kurs CoolExam pomaga nie tylko usystematyzować wiedzę, nadrobić zaległości i zapoznać się z wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Twoje dziecko zyska przede wszystkim językową pewność siebie i podejdzie do egzaminu z uśmiechem i bez stresu.

Dla wszystkich, którzy na pytanie “Jak poszedł Ci egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego?” chcą usłyszeć od swojego dziecka odpowiedź: EASY PEASY!

metoda nauczania cool exam 8
metoda nauczania cool exam 8

2 semestry nauki

metoda nauczania cool exam 8

test kwalifikacyjny

metoda nauczania cool exam 8

gwarancja grupy o zbliżonym poziomie

metoda nauczania cool exam 8

1 x 120 minut w soboty
lub 2 x 60 minut w tygodniu

metoda nauczania cool exam 8

30 lub 60 spotkań
w ciągu roku

Dlaczego kurs Cool Exam jest taki skuteczny?

kurs

Ucz się mądrze, a nie ciężko

 Zapisując dziecko na nasz kurs, zyskujesz gwarancję przerobienia całego materiału wymaganego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.Omawiamy wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych,takich jak znajomość środków językowych, umiejętności rozumienia, tworzenia, przetwarzania wypowiedzi i reagowania na nią, a także zapoznajemy uczniów z praktycznymi technikami egzaminacyjnymi.Pracujemy w oparciu o materiały renomowanych wydawnictw oraz nasz autorski CoolExam NoteBook.

kurs

Mów i myśl po angielsku

Wiemy jak ważne są zdolności komunikacyjne, dlatego poza gramatyką oraz umiejętnościami rozumienia ze słuchu i pisania stawiamy także na mówienie i przełamywanie barier językowych. Nowe słownictwo wprowadzamy w taki sposób, by uczniowie umieli je wpleść zarówno w rozmowę i wypowiedzi pisemne.

kurs

Wiem, gdzie jestem i dokąd zmierzam

W CoolKids Academy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest informacja zwrotna. W trakcie kursu regularnie sprawdzamy postępy uczniów, oceniając ich prace zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi. Organizujemy także egzamin próbny, by ósmoklasiści mogli zapoznać się z jego dokładną formą i przebiegiem oraz oswoić stres. Na każdym etapie kursu zarówno uczeń, jak i rodzic są informowani o postępach w nauce oraz jakiego wyniku mogą się spodziewać.

kurs

Nuda? To nie dla mnie!

Nie uczymy w sposób „szkolny”. Na naszych kursach nigdy nie spotkasz bezsensownego wkuwania słówek czy bezmyślnego wypełniania wielostronicowych zadań gramatycznych. Dbamy o to, by zajęcia były ciekawe i angażujące. Nie boimy się sięgania po gry integracyjne, uczące myślenia, planszówki czy fiszki. Wiemy jak działa ludzki mózg, dlatego na zajęciach mało siedzimy w ławkach, za to sporo się ruszamy.

kurs

Trening czyni mistrza

Bez powtórek nie ma efektów – to jasne! Dlatego zachęcamy naszych uczniów do regularnej pracy w domu. A że wierzymy w to, że nauka jest skuteczna tylko wtedy, gdy angażuje, każdy z nich otrzymuje od nas dostęp do autorskiej platformy e-learningowej, na której aż roi się od ciekawych, interaktywnych ćwiczeń i gier, dzięki którym materiał sam wchodzi do głowy.

kurs

Odetnij napięcie

Ósmoklasiści są często zmęczeni i znużeni nadmiarem materiału. Na naszym w kursie pokazujemy naszym CoolÓsemkom, jak ujarzmić stres, wzmocnić pewność siebie i zredukować zmęczenie. Pomagają nam w tym nasze sprawdzone Brain Boosters i Stress Busters!

kurs

Strażnicy Jakości

W kwestii jakości prowadzonych zajęć nie chodzimy na kompromisy! Nasze lekcje prowadzone są w oparciu o ustalony standard i program nauczania oraz są regularnie audytowane przez metodyka. Dzięki temu, masz pewność, że każde zajęcia będą na jednakowo wysokim poziomie.

CO MÓWIĄ O NAS NASI UCZNIOWIE

„Z czystym sercem mogę polecić kurs CoolExam moim rówieśnikom, którzy również piszą w tym roku egzaminy. Na zajęciach jest bardzo przyjemna atmosfera. Nie ma typowego wkuwania wszystkiego na pamięć, za to jest wiele gier, zabaw i współzawodnictwa, co nakłania nas do powtarzania słówek czy zwrotów w domu, żeby następnym razem wygrać konkurencje. Na zajęciach mówimy tylko w języku angielskim co pomaga nam w zniwelowaniu blokady językowe w prawdziwym życiu. Jestem w grupie 7- osobowej i chodzę na te lekcje z przyjemnością, a Pani Monika prowadzi je super i jest super teacherką!!”

Emilka, uczennica 8 klasy szkoły podstawowej w Zalesiu Górnym (rok szkolny 2022/2023)

„Na zajęcia CoolHeroes chodzę już 3 lub 4 lata i niesamowicie dużo się nauczyłam. Gry integracyjne, uczące myślenia lub wymagające ruchu to świetny pomysł by urozmaicić lekcje. Najróżniejsze gry karciane, planszowe oraz fiszki pomagają w nauce nowych słówek i przełamaniu bariery językowej. Podoba mi się także przyjazna i spokojna atmosfera oraz to, że jesteśmy zorganizowani i dużo robimy w trakcie zajęć. Chodzenie na te lekcje zawsze sprawia mi przyjemność. Polecam go zarówno młodszym, jak i starszym ode mnie.”

Klara, uczennica 8 klasy szkoły podstawowej w Zalesiu Górnym (rok szkolny 2022/2023)

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

Nasze kursy

Kurs Teddy Eddie
Kurs Savvy Ed
Kurs Cool Heroes
Kurs Cool Heroes
Kurs Cool Heroes