Metoda nauczania COLORIN COLORADO

Colorin Colorado – pełne zanurzenie w hiszpańskim

dla dzieci w wieku 5-12 lat

Dzieci uwielbiają zabawę i poznawanie świata. A najlepiej jeśli mogą poznawać świat poprzez zabawę. Colorin Colorado to metoda, która sprawia, że Twoje dziecko może uczyć się języka hiszpańskiego niejako przy okazji. 

Dzieci uwielbiają zabawę i poznawanie świata.

Na czym polega
skuteczność Colorin Colorado?

Kurs pozwala na naukę poprzez pełne zanurzenie, czyli dokładnie w taki sposób, w jaki dziecko uczyło się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej i szybko osłuchują się z językiem, doskonale się przy tym bawiąc i poznając kulturę Hiszpanii.

Colorin Colorado mogą się uczyć zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, 5-6-letnie, jak i uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej (1-5). Każde dziecko zapamiętuje tyle, na ile jest gotowe. Robimy wszystko, by były gotowe na jak najwięcej.

Dlaczego kurs Colorin Colorado jest taki skuteczny?

Colorin Colorado to metoda:

kurs

NATURALNA

Dzieci uczą się hiszpańskiego tak, jak języka ojczystego.

kurs

SPIRALNA

Wielokrotnie powracamy do omówionych tematów, jak na spirali. Staramy się, aby to co zostało przerobione nie zostało szybko zapomniane.

kurs

KOMUNIKACYJNA

Stwarzamy w klasie naturalne sytuacje sprzyjające wzajemnej komunikacji – tak jak życiu.

kurs

CIEKAWA

W książce dobrano takie tematy, które są przydatne komunikacyjnie, strukturyzują język, a jednocześnie ich zapamiętywanie sprawia dzieciom radość.

kurs

AMBITNA

Dzieci są zanurzone w język hiszpański od pierwszej lekcji, są stymulowane do intuicyjnego rozumienia znaczeń w oparciu o kontekst, dzięki czemu jeszcze bardziej rozwija swoje kompetencje językowe.

kurs

SKUTECZNA

Kładziemy duży nacisk na budowanie zdań i zadanie pytań.

kurs

GARDNER FRIENDLY

Colorin Colorado wykorzystuje założenia teorii profesora Gardnera o inteligencji wielorakiej. Zapewnia dzieciom rozwój językowy kładąc nacisk na takie aktywności, które stymulują je do nauki. Różnorodność zajęć sprawia, że każde dziecko, niezależnie od dominującego u niego, wg profesora Gardnera, rodzaju inteligencji było zaciekawione na lekcji.

colorin colorado kurs

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum Colorin Colorado w Piasecznie i okolicach. Tej metody nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

colorin colorado kurs

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum Colorin Colorado w Piasecznie i okolicach. Tej metody nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

Nasze kursy

Kurs Teddy Eddie
Kurs Savvy Ed
Kurs Cool Heroes
Kurs Colorin Colorada
Kurs Odyseja Neuronów